ظرف اردوخوری چیست و چه کاربردهایی در سرو و پذیرایی دارد؟

خلاصه

اردو یک نوع غذا یا پیش غذا می‌باشد که برای سرو آن از اردوخوری استفاده می‌شود. اردوخوری در واقع ظرفی است که برای سرو خوراکی‌ها به صورت مجزا ولی در کنار یکدیگر استفاده می‌شود. امروزه اردوخوری یکی از لوازم اصلی میز پذیرایی در مهمانی‌ها می‌باشد که می‌توان به وسیله‌ی آن بهترین پذیرایی را از مهمانان داشت. اردوخوری شامل جنس‌های مختلفی اعم از سرامیکی، پلاس

۱۴۰۱ دوشنبه ۱۶ خرداد
915بازدید
ظرف اردوخوری چیست و چه کاربردهایی در سرو و پذیرایی دارد؟

 

اردو یک نوع غذا یا پیش غذا می‌باشد که برای سرو آن از اردوخوری استفاده می‌شود. اردوخوری در واقع ظرفی است که برای سرو خوراکی‌ها به صورت مجزا ولی در کنار یکدیگر استفاده می‌شود. امروزه اردوخوری یکی از لوازم اصلی میز پذیرایی در مهمانی‌ها می‌باشد که می‌توان به وسیله‌ی آن بهترین پذیرایی را از مهمانان داشت. اردوخوری شامل جنس‌های مختلفی اعم از سرامیکی، پلاستیکی، فلزی، چوبی و... می‌باشد که متناسب با سلیقه‌ی شما انتخاب می‌شوند و میتواند به خاص شدن مهمانی شما کمک بسزایی کند.
این نکته را فراموش نکنید که در زمان سرو غذا و تنقلات ظرف سرو بسیار جلب توجه خواهد کرد و مهمانان را با نوع سلیقه‌ی شما آشنا می‌کند. بنابراین همیشه سعی می‌شود از ظروفی مناسب جهت پذیرایی استفاده کرد تا در ذهن مهمانان ثبت گردد.
پیشنهاد ما برای خرید اردوخوری، اردوخوری چوبی می‌باشد که علاوه بر زیبایی با هر دکوراسیون و غذایی متناسب است و شما را به زحمت نمی‌اندازد که نوع خوراکی و غذا را به ظرف خود مربوط سازید.

 

خرید اردوخوری ارزان و شیک از خوش مارک

 

کاربرد اردوخوری در پذیرایی از مهمانان سرزده که فرصت تزئین میز و غذا را نداشته‌اید دوچندان می‌شود و شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین پذیرایی را از مهمانان خود داشته باشید. شما می‌توانید با داشتن اردوخوری‌های مناسب بیشتر زمان را در طول مهمانی در کنار عزیزان خود سپری کنید و از بودن در کنار آن ها لذت ببرید بدون این که دغدغه‌ی پذیرایی کردن از آن‌ها را داشته باشید. حتی در هنگامی که تنها هستید می‌توانید چند نوع خوراکی را در اردوخوری سرو کرده و به تماشای سریال مورد علاقه‌ی خود بپردازید تا خستگی یک روز کاری سخت رفع شود.


نکات مهم در خرید اردوخوری چوبی:


قابل شستشو بودن:

این موضوع بسیار مهم است که ظرف اردوخوری شما قابل شستشو باشد چون در آن انواع غذاهای تر و خشک سرو می‌شود و ناخودآگاه نیاز به شستشو پیدا خواهد کرد. تمامی اردوخوری‌های موجود در وبسایت خوش مارک با روغن‌های گیاهی قابل شستشو پوشش دهی شده‌اند بنابراین با خیال راحت می‌توانید توسط آب و شوینده‌های ملایم آن‌ها را تمیز کنید.


مدل و تعداد خانه‌های اردوخوری:

این مورد با توجه به تعداد خوراکی‌های شما می‌تواند متغیر باشد و می‌تواند دوخانه و یا بیش از پنج خانه داشته باشد.


قیمت اردوخوری:

امروزه همه سعی می‌کنند که لوازمی را تهیه کنند که مقرون به صرفه و اقتصادی باشد. می‌توان گفت اردوخوری چوبی نسبت به سایر جنس‌ها از قیمت مناسب‌تری برخوردار است
وبسایت خوش مارک به ارائه‌ی لوازم چوبی آشپزخانه و پذیرایی و انواع مصنوعات چوبی پرداخته است و شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت خوش مارک و پس از مقایسه‌ی قیمت ها به خرید اقدام کنید.

 

 

محصولات دیگر فروشگاه مصنوعات چوبی و سنگی خوش مارک:

خرید جعبه پذیرایی

خرید کاسه چوبی

خرید سینی پذیرایی چوبی

خرید استند لوازم آرایش

 

ظرف اردوخوری چیست و چه کاربردهایی در سرو و پذیرایی دارد؟

خانم علیپور

کارشناس تولید محتوا